Bądź pierwszy!

Powiadomimy Cię o naszych nowych realizacjach zanim trafią do sprzedaży.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  OBSERWUJ NAS

  Bądź pierwszy!

  Powiadomimy Cię o naszych nowych realizacjach zanim trafią do sprzedaży.


   Szukaj

   • Nie znaleziono produktów w koszyku

   LES DESIGN

   Pracownia Rodzinna

   Les Design jest rodzinną pracownią, która rozpoczęła swą działalność z końcem 2019 roku. Nasza historia sięga jednak dużo wcześniej, ale trochę czasu zajęło nam zastanowienie się co jest dla nas ważne i jak chcemy, aby ten biznes wyglądał. Każdy członek rodziny musiał znaleźć w tym wszystkim coś dla siebie a jednocześnie zrozumieć, że to właśnie w nas wszystkich jest siła, wiedza, doświadczenie i pasja.

   Każdy nasz produkt jest unikatowy i jedyny w swoim rodzaju. Wynika to z tego, że drewno jest pięknym, ale czasem kapryśnym materiałem. W trakcie renowacji wychodzi historia, którą dany mebel przeszedł. Dowiadujemy się z niej w jakich warunkach przebywał, jak był użytkowany a nawet jak był naprawiany. Dbamy o detale na każdym etapie procesu renowacji. Nie oznacza to jednak, że na siłę zacieramy historię mebla, która jest jego największym atutem.

   Podejmuje świadome decyzje w kwestii doboru produktów i materiałów tak, aby były one jak najbardziej ekologiczne. Bliska jest nam idea życia w zgodzie z naturą, dlatego we wszystkich naszych działaniach pamiętamy o ekologii. 

   Szanujemy tradycje i stare rzemiosła. Nie chodzimy na skróty. Jeżeli mebel wymaga od nas całego miesiąca pracy to nie przyspieszamy tego procesu, ale z ciekawością wyczekujemy jaki będzie efekt końcowy. Codziennie uczymy się czegoś nowego, znajdujemy własne sposoby na poradzenie sobie z bardzo wymagającymi meblami. Ważna jest dla nas jakość a najistotniejszym tego wyrazem jest doprowadzenie mebla do takiego stanu, aby służył Wam przez kolejne kilkadziesiąt lat.

   Jeżeli szukasz perełek designu w ponadczasowym wydaniu to doskonale trafiłeś.

   Nie masz uprawnień do rejestracji bez zakupu
   X